Міськрада Райрада

КВАСИЛІВ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ КВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Селище міського типу Квасилів розміщене за 2 км від районного та обласного центру. За 1 км від населеного пункту розміщена автомагістраль міжнародного значення «Київ-Чоп». Налагоджено залізничне та автомобільне сполучення з обласним центром.

Квасилівська селищна рада створена 27 квітня 1978 року, рішенням виконавчого комітету Рівненської обласної ради народних депутатів № 166 від 27.04.1978 року.

На території селищної ради знаходиться 18 багатоповерхових будинків (16 житлових будинків, де розміщено 1778 квартир загальною площею 94,4 тис. кв. м., з них 1610 квартир приватизовано, або це становить 90,5%. Всього проживає 5,8 тис. громадян), три 5-ти поверхових гуртожитки – один з яких є власністю обласного управління  освіти і знаходиться в оперативному управлінні Квасилівського професійного ліцею. Важливою складовою є 775 домогосподарств приватного сектору. Забезпечені  інженерною, комунальною інфраструктурою 4 промислових підприємства  та  523 підприємці  і  підприємства  малого  та  середнього  бізнесу.

Весь житловий фонд газифікований, багатоповерхова забудова під'єднана до централізованого теплопостачання (186 квартир обладнано індивідуальним опаленням), магістральних водопроводів та колекторів водовідведення. 96% вулиць приватної забудови мають вуличні водопроводи та освітлення. Переведено вуличне освітлення на енергозберігаючі лампи та сучасні електронні блоки управління.

В селищі розроблені та затверджені «Правила благоустрою», якими керуються усі структурні підрозділи, установи, заклади усіх форм власності. Всі господарства селища за прямими договорами з КП «Житловик–1» охоплені централізованим збором та вивозом твердих побутових відходів шляхом збору на спеціально обладнаних контейнерами майданчиках та об’їзду спецавтомобілем садиб приватного сектору.