Міськрада Райрада

КВАСИЛІВ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ КВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

25 травня 2017

17-та позачергова сесія селищної ради

24 травня 2017 року відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Квасилівської селищної ради сьомого скликання, під головуванням селищного голови Степана Горбатюка. Із 26 селищних обранців, участь в роботі сесії взяли 20 депутатів.

Розпочалося засідання із приємного - селищний голова привітав депутатів, які відсвяткували дні народження у міжсесійний період, а волонтер громадської організації "Воїни світла" Юрій Грисюк вручив Подяки депутатам, жителям Квасилова і селищному голові від воїнів-захисників з передової за патріотизм та вагомий внесок у підтримці військовослужбовців збройних сил України. Військовослужбовці  передали квасилівчанам прапор з побажаннями та іменними підписами. 

Селищний голова прозвітував перед усіма присутніми щодо проведеної роботи на території населеного пункту з початку року, зокрема про поточний ремонт дорожного покриття і вуличного освітлення, про виготовлення документів на проведення капітального ремонту ліфтів та швів багатоквартирних панельних будинків, про відкриття вільного доступу до кладовища, а також проїзду через територію "Рівнесільмашу" великогабаритного транспорту, про надання працівниками селищної ради адміністративних послуг жителям селища, наданої допомоги в оформленні субсидій та їх перерахунку, в оформленні соціальних і матеріальних допомог. Озвучив голова і про реалізацію виконаних та запланованих робіт по Квасилівському ДНЗ, будинку культури, тощо.

Після затвердження депутатами порядку денного в цілому із доповненим питанням "Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад", розпочалася робота сесії. Протягом 4 з половиною годин було розглянуто 45 проектів рішень по земельних питаннях, затвердили детальний план території кварталу забудови індивідуальних гаражів в смт Квасилів Рівненського району Рівненської області земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га. Затвердження детального плану території кварталу забудови земельної ділянки орієнтовною площею 9,2 депутати вирішили перенести.

жовтень 2017
пнвтсрчтптсбнд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031