Міськрада Райрада

КВАСИЛІВ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ КВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

25 травня 2017

17-та позачергова сесія селищної ради

24 травня 2017 року відбулося пленарне засідання позачергової сімнадцятої сесії Квасилівської селищної ради сьомого скликання, під головуванням селищного голови Степана Горбатюка. Із 26 селищних обранців, участь в роботі сесії взяли 20 депутатів.

Розпочалося засідання із приємного - селищний голова привітав депутатів, які відсвяткували дні народження у міжсесійний період, а волонтер громадської організації "Воїни світла" Юрій Грисюк вручив Подяки депутатам, жителям Квасилова і селищному голові від воїнів-захисників з передової за патріотизм та вагомий внесок у підтримці військовослужбовців збройних сил України. Військовослужбовці  передали квасилівчанам прапор з побажаннями та іменними підписами. 

Селищний голова прозвітував перед усіма присутніми щодо проведеної роботи на території населеного пункту з початку року, зокрема про поточний ремонт дорожного покриття і вуличного освітлення, про виготовлення документів на проведення капітального ремонту ліфтів та швів багатоквартирних панельних будинків, про відкриття вільного доступу до кладовища, а також проїзду через територію "Рівнесільмашу" великогабаритного транспорту, про надання працівниками селищної ради адміністративних послуг жителям селища, наданої допомоги в оформленні субсидій та їх перерахунку, в оформленні соціальних і матеріальних допомог. Озвучив голова і про реалізацію виконаних та запланованих робіт по Квасилівському ДНЗ, будинку культури, тощо.

Після затвердження депутатами порядку денного в цілому із доповненим питанням "Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об'єднання територіальних громад", розпочалася робота сесії. Протягом 4 з половиною годин було розглянуто 45 проектів рішень по земельних питаннях, затвердили детальний план території кварталу забудови індивідуальних гаражів в смт Квасилів Рівненського району Рівненської області земельної ділянки орієнтовною площею 2,0 га. Затвердження детального плану території кварталу забудови земельної ділянки орієнтовною площею 9,2 депутати вирішили перенести.

травень 2018
пнвтсрчтптсбнд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031