Міськрада Райрада

КВАСИЛІВ

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ КВАСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

17 травня 2017

«Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я»

Цікавим та спортивно насиченим виявився минулий тиждень для учнів початкової ланки у Квасилівському НВК «школа-ліцей». А особливо пам’ятною для усіх третьокласників залишиться субота 13 травня 2017р. Адже у їхніх колективах відбулося традиційне шкільне свято «Тато, мама і я – дружна спортивна сім’я».
Захищати честь класів виявили бажання батьки Сергія Кочубея, Артура Семеновського, Мар’яни Василишиної та Владислава Клікоцького. З неабияким хвилюванням сім’ї розпочали спортивні перегони. Цьогоріч програмою заходу були передбачені естафети, у яких одночасно приймали участь усі члени родини. Боротьба була запеклою і лише остання естафета, яка мала назву «Щаслива сім’я», виявила переможця. Найспритніший тато із кубиків збудував будиночок, разом із мамою «посадили» деревце та найшвидше «принесли» у дім дитину. Як результат, сім’я Клікоцьких здобула перемогу у завзятій бротьбі.
Усі третьокласники разом з класними керівниками прийшли підтримати свої команди та активно і дружно вболівали за своїх представників. У перервах між етапами перегонів піднімали бойовий дух і настрій учасникам змагань та розважали глядачів дівчатка танцювального колективу «Весняночка» (керівник Любов Добродзій).
Адміністрація та вчителі закладу щиро дякують усім родинам, які знайшли час та можливість взяти участь у шкільному щорічному спортивному святі. Батьки власним прикладом показали шлях до здорового способу життя та активного сімейного відпочинку. Сім’ї продемонстрували свою силу та швидкість, спритність та вправність, кмітливість та винахідливість.
Дирекція школи відмітила роботу учителів фізкультури Мельнічук Руслани Степанівни та Демчук Світлани Василівни з організації та проведення традиційного спортивно-родинного свята на високому рівні.
Ми щиро вітаємо учасників спортивних перегонів і особливо переможців – сім’ю Клікоцьких – Сергія Олеговича, Анастасію Сергіївну та сина Владислава. Усі спортивні родини було відзначено грамотами та нагороджено призами.


Руслана Мельнічук
Фото Світлани Демчук

травень 2018
пнвтсрчтптсбнд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031